به نام خداوندی که جان می بخشد و جان می ستاند.

امروز حس و حال نداشتم یه تسبیح 500 تایی گرفتم دستم و جلوی تلویزیون لم دادم. همینطور که بی هدف داشتم به صفحه تلویزیون نگاه می کردم، مادرم از برادر کوچیکم خواست کمکش کنه تا چراغ های تو کوچه که برای میلاد حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بود را باز کنند و دوباره چراغ های سبز، آبی، قرمز بره تو کارتونش تا دوباره برای میلاد بیاد بیرون و کوچه رو نوزانی کنه.

وقتی به برادرم نگاه کرد حس کرد که ابوالفضل دلش پیش برنامه ایه که داره پخش میشه تو دلم گفتم بچه هم بچه های قدیم. نیس من خییییلی خوب بودم

خلاصه نشستم با ابوالفضل دو تایی توربو دیدیم اولش بی مزه بود چند تا حون دور هم جمع شدند و برای شکار نشدن برنامه می ریختن. 

یکی میگفت میرم تو کارتون

اون یکی میگفت میرم تو لاکم

اون یکی میگفت با احتیاط راه میرم و حواسمو میدم دور و اطراف

و همانند این ها

همه حون رو به این ویژگی می شناسیم که خیلی آروم راه میره و کار به کسی نداره. 

اینجا یه اتفاقی واسه حون قصه افتاد که باعث شد اون تبدیل بشه به پر سرعت ترین موجود شهرشون 

عجیب نیست؟

حون و سرعت؟؟؟؟

من که کلی برام جذااب شد از بی حالی در اومدم و با اشتیاق نگاه می‌کردم. 

همین حون بی عرضه که همه طردش کرده بودن تبدیل شده بود به یه حونی که پولساز و ثروت آفرین شده بود.

اخر قصه حون تو مسابقه بالاترین سرعت جهان شرکت کرد و کلی خسارت دید و اذیت شد ولی تهش از کسی که انسان بود جلو زد. 

می خوام چند تا نکته بگم

اول اینکه موجودات رو دست کم نگیرین،همین ویروس کورونا رو ببین مگه با چشم دیده میشه بگی عه این اینجاست. نه اونجاست؟

نه دیده نمیشه ولی همین ویروس جهان رو به هم ریخته. سبحان الله ❣️ 

دوم اینکه واسه هر کس منم منم کردی خدا یه کاری میکنه که بفهمی نیم منم نیستی چه برسه من. 

من فقط برازنده خداست. اونی که جهان رو خلق کرد و خسته نشد. 

سوم اینکه کار خدا اینه پیش بینی آدم ها رو به هم بزنه اگه این کار در حق تو اتفاق افتاد ناشکری نکن. 

چهارم اینکه تو زندگیت واسه هر کس غلدر شدی

واسه خدا نشو که بد شاختو میاره پایین. 

امیدوارم که خداوند از دست ما راضی باشه و بهترین مقدراتش رو برای ما رقم بزنه. 

ان شاء الله ❣️ 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها