به نام خداوندی که خوبه مارو خلق کرد تا مامانا کارگر مجانی داشته باشن

دوستان عزیزم سلاااااام امیدوارم که هیچ وقت گیر خونه تی نیفتین

اخ اخ گفتم خونه تی اصلا کمرم شکست. آقا دیدین تازگیا مخصوصا دم عید که میشه شعار میدن که دل تی بهتر از خونه تیه و اینا؟ راست میگن بابا تو کدوم دل تی تو باید طرف رو از جاش بی جا کنی؟ منظورم اینه  تو دل تی نمیخواد مثلا همون دختره چندشه رو از جاش بلند کنی بندازی دور بلکه میتونی خیلی راحت با فکر نکردن به اون دختر چندشه روزها اونو تو خودت محصورش کنی. وای نگم برات از خونه تی. از بچگی هروقت اسم خونه تی میومد من فراری بودم اخه به من چه بیام خونه رو تمیز کنم چرا این پسرا همون آقایون داداشا کار نمیکنن؟ نه خدایی میخوام بدونم بعد کارم نمیکنه و شانس داره میشه عزیز دل مادر ایش بزنم تو سرشاااا. ولی گذشته از شوخی میخوام یه کمپینی راه بندازم اسمشم بزارم #نه_به_خانه_تکانی موافقین؟ حالا امسال که گذشت و ما گیر افتادیم اگه تا سال بعد زنده موندم حداقل برنانه بریزم فرار کنم از دست این خونه تیا. همیشه صلوات میفرستم به روح اونی که خونه تی رو راه انداخت بعد میگن شما موثر نیستین بابا از ملت یه نفر اومده خونه رو دم عید تمیز کرده سالیان سال آدمای دیگه رو مچل خودش کرده واسه خونه تی. انقدرم تاثیر گذار باشم راضیم به خدا

گذشته از شوخی ما همیشه در حال خونه تی ایم اما وسعتش فرق میکنه مثلا من خودم یه روز که کار ندارم میشینم کمد و لباسها و کتابخونه و اتاق رو میریزم تو هم دیگه بعدم میشینم عذاش رو میگیرم به خدا میمونم چرا کتابا قاطی لباساستو و غیره  همه اینا رو گفتم که بگم دل تی به سختی فیزیکی و جسمی خونه تی نیست اگه کاری کردیم کسی ناراحت شده همین الان وقتشه با یه پیامک یه زنگ میتونیم زلالش کنیم. 

امیدوارم خدا همیشه بهترین نگاهش رو به ما داشته باشه. 

مواطب خودتون باشین و عیدتون پیش پیش مبارک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها